~~ TO PEWNE: POWIAT WYREMONTUJE PRZYCHODNIĘ NR 4 – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / TO PEWNE: POWIAT WYREMONTUJE PRZYCHODNIĘ NR 4

TO PEWNE: POWIAT WYREMONTUJE PRZYCHODNIĘ NR 4

Jeszcze tej wiosny rozpocznie się remont Przychodni Nr 4 w Mielcu. Na czas prowadzonych prac wszystkie gabinety pozostaną w tym samym budynku. 

Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania dokumentacji. Liczymy na to, że wkrótce uda nam się ogłosić i rozstrzygnąć przetarg, a same prace rozpocząć jeszcze tej wiosny, końcem marca lub początkiem kwietnia – mówił starosta Zbigniew Tymuła podczas sesji Rady Powiatu Mieleckiego w środę, 7 lutego. Powiat ubiega się obecnie o dofinansowanie remontu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. – Niezależnie od rozstrzygnięć naboru chcemy jednak wykonać prace. Wiemy, jak bardzo ważne są one dla mieszkańców naszego powiatu – podkreślał starosta.

W piątek, 9 lutego, odbyło się spotkanie starosty z najemcami zajmującymi lokale w Przychodni Nr 4. Wspólnie zadecydowali o tym, by remont budynku podzielić na dwa etapy, tak, by podczas prowadzenia prac w jednej z jego części, umożliwić gabinetom funkcjonowanie i przyjmowanie pacjentów w drugiej części – i odwrotnie. – Chcąc realizować zadanie, musimy podołać temu wyzwaniu. Proszę pacjentów oraz najemców o cierpliwość i zrozumienie. Korzystanie z wyremontowanego obiektu z pewnością wynagrodzi wszelkie niedogodności – podkreśla starosta Zbigniew Tymuła.

Warto podkreślić, że na rok 2018 powiat planuje również rozpoczęcie prac remontowych w innym ośrodku zdrowia – popularnej „Piątce” na Osiedlu Lotników. Kolejnym ważnym zadaniem będzie budowa windy w Przychodni Nr 1 przy ul. Sandomierskiej.

 STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

  Monika Piątek

 

Sprawdź również

Wyjątkowe święto plonów w Mielcu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zapraszamy na Wojewódzkie Dożynki w Mielcu połączone z Dożynkami Powiatu Mieleckiego. Impreza już 26 sierpnia. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *