Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Nowe przedszkole w Dulczy Małej

Nowe przedszkole w Dulczy Małej

Stowarzyszenie „Nasza Gmina” uzyskało unijne dofinansowanie na prowadzenie niepublicznego przedszkola w Dulczy Małej.

Jak przekazują przedstawiciele tej organizacji celem projektu jest zwiększenie liczby miejsc w edukacji przedszkolnej dla 22 dzieci w wieku 3-5 lat, w tym 13 dzieci z niepełnosprawnością. Dzięki temu podniesione zostaną umiejętności 22 dzieci na wczesnym etapie edukacji w nowopowstałej niepublicznej integracyjnej filii przedszkola w Dulczy Małej (17 dzieci, w tym 8 dzieci z niepełnosprawnością) oraz w nowopowstałej filii przedszkola – oddziale specjalnym w Pniu (dla 5 dzieci z niepełnosprawnością). Ponadto będą odbywały się zajęcia dodatkowe niwelujące deficyty rozwojowe oraz rozwijające kompetencje społeczno – emocjonalne dzieci. Troje nauczycieli zdobędzie także odpowiednie kompetencje zawodowe.

Całkowita wartość projektu „Razem dla  dzieci w Gminie Radomyśl Wielki” to: 579 700 złotych, z czego dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-20 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Działanie 9.1  Rozwój edukacji przedszkolnej). wynosi: 521 730 złotych.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *