~~ Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Grosz – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Grosz

Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Grosz

07.08.2017 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Katarzyny Grosz, 32-letniej mieszkanki Mielca. Zaginiona w sobotę 5 sierpnia wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ostatni raz widziana była około godz. 22 w rejonie sklepu „Żabka” przy ul. Pułaskiego w Mielcu.
Rysopis zaginionej Katarzyny Grosz: wzrost około 151-155 cm, średniej budowy ciała, waga około 60-65 kg, oczy jasne, włosy czarne proste długie.
Ubrana była w sukienkę na szelkach długą do kostek, koloru granatowego w kwiaty.
Kobieta do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązała żadnego kontaktu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionej lub miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. (017) 58-45-326 (w godz. 7.30 – 15.30) lub 997.

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *