~~ PRZY SZPITALU POJAWIŁ SIĘ MOBILNY REZONANS MAGNETYCZNY – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / PRZY SZPITALU POJAWIŁ SIĘ MOBILNY REZONANS MAGNETYCZNY

PRZY SZPITALU POJAWIŁ SIĘ MOBILNY REZONANS MAGNETYCZNY

Już w przyszłym tygodniu rusza remont pracowni rezonansu magnetycznego w mieleckim szpitalu. Na czas prowadzonych prac pacjenci będą korzystać z mobilnego rezonansu.

Mobilna pracownia zainstalowana została na platformie samochodowej w pobliżu wejścia do pawilonu F – a więc części szpitala, w której znajduje się pracownia stała. Badania w mobilnym rezonansie wykonywane będą na takich samych zasadach i w takich samych godzinach, jak miało to miejsce w punkcie stacjonarnym.

Remont pracowni rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Podstawowym zadaniem wykonawcy będzie usunięcie ze szpitala dotychczasowego rezonansu magnetycznego i zainstalowanie nowego. Realizacji tego zadania towarzyszyć będzie odświeżenie wnętrz całej pracowni. Prace potrwać mają najpóźniej do końca września – do tej pory pacjenci korzystać będą z usług mobilnej pracowni rezonansu magnetycznego.

Monika Piątek

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *