~~ WARTO ZOBACZYĆ – wPROWadzamy ZMIANY – POWIAT MIELECKI NA ANTENIE TVP – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / WARTO ZOBACZYĆ – wPROWadzamy ZMIANY – POWIAT MIELECKI NA ANTENIE TVP

WARTO ZOBACZYĆ – wPROWadzamy ZMIANY – POWIAT MIELECKI NA ANTENIE TVP

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji telewizyjnej dotyczącej powiatu mieleckiego. Społeczne, inwestycyjne i turystyczne oblicze naszej lokalnej społeczności już w najbliższy piątek na antenie regionalnej TVP Rzeszów o godzinie 21.00. Program dostępny także w internecie dzięki bezpłatnej aplikacji TVP Stream oraz wkrótce na naszej stronie i portalach: facebook i youtube. Polecamy i zapraszamy do obejrzenia zwiastuna programu!

Tak autorzy najnowszego programu zachęcają do obejrzenia programu o powiecie mieleckim. Ciekawe zabytki, piękna przyroda, tradycja i nowoczesność, przedsiębiorczość i fantazja mieszkańców.  Wszystko na równinnym trenie nad Wisłą w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego czyli w powiecie mieleckim.  Jest to ciągle nie do końca odkryty zakątek Polski. Postaramy się Państwu przybliżyć jego niektóre atrakcje, pokażemy nowe inwestycje, a także Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii – kuźnię wykwalifikowanych pracowników.  Udowodnimy, że są tu prawdziwi pasjonaci,  mieszkańcy potrafią się zmobilizować do wspólnego działania.  Pokażemy, że na wsi inwestują nie tylko rolnicy ale także przedsiębiorcy, pomagają im w tym specjaliści.

Alan Rosenbeiger

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *