Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Rodzinne warsztaty jesienne – PAŹDZIERNIKOWE STROIKI w Pałacyku Oborskich

Rodzinne warsztaty jesienne – PAŹDZIERNIKOWE STROIKI w Pałacyku Oborskich

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu  – Pałacyk Oborskich kontynuuje cykl weekendowych warsztatów dla całych rodzin. W sobotę 28 października  w godzinach 16.00 -18.00 zapraszamy na jesienne warsztaty – Październikowe Stroiki.

W planie spotkanie wykonanie pięknych jesiennych stroików z wykorzystaniem jesiennych wspaniałości: żołędzi, szyszek, kasztanów, jarzębiny, kaliny, liści, suszek i wielu innych  pomocy, które uczynią prace bardzo różnorodne i kolorowe. Wszystkie stroiki uczestnicy zabiorą ze sobą do domów.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku około  5-13 lat wraz z opiekunami. Warsztaty są płatne 5 zł od osoby. Obowiązują na nie telefoniczne zapisy pod numerem 17 586 42 32. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie materiały niezbędna do zajęć zapewnia Muzeum.

Warunkiem uczestnictwa w rodzinnych zajęciach jest wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników w celach promocyjnych muzeum.

Zapraszamy serdecznie do zgłoszeń.

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu

Sprawdź również

Powiatowe zakończenie roku: znamy najzdolniejszą młodzież i „BELFRA THE BEST’ię”

W mieleckim SCK odbyło się doroczne zakończenie roku szkolnego dla szkół średnich prowadzonych przez Powiat …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *