Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Śmiertelny wypadek w Rydzowie

Śmiertelny wypadek w Rydzowie

18.09.2017. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który został potrącony w Rydzowie. Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 22. 19-letni kierujący pojazdem marki Opel Astra potrącił idącego prawą stroną jezdni mężczyznę.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj ok. godz. 22.15 w Rydzowie.19-latek jadąc z Radomyśla Wielkiego w kierunku Rydzowa, potrącił idącego poboczem, po prawej stronie mężczyznę. Pieszy zmarł na miejscu wypadku.

Policjanci ustalają tożsamość ofiary wypadku. Do późnych godzin nocnych na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Od kierującego oplem policjanci zabezpieczyli krew, która zostanie poddana badaniu na zawartość alkoholu i środków odurzających. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

fot. archiwum KPP Mielec

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/79950,Smiertelny-wypadek-w-Rydzowie.html

Sprawdź również

SPR Stal Mielec z licencją na grę w PGNiG Superlidze!

Komisarz PGNiG Superligi informuje, że licencje na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *