~~ Warsztaty – Myśliwski świat odbyły się w sobotę w Pałacyku Oborskich – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Warsztaty – Myśliwski świat odbyły się w sobotę w Pałacyku Oborskich

Warsztaty – Myśliwski świat odbyły się w sobotę w Pałacyku Oborskich

W sobotę – 16 września odbyły się pierwsze po wakacyjnej przerwie rodzinne warsztaty w Pałacyku Oborskich. Muzeum Regionalne od kilku miesięcy realizuje cykl zajęć dla rodzin odbywających raz z miesiącu. Zajęcia związane są z wystawami muzeum, porami roku bądź świętami takimi jak m.in. Wielkanoc.

W sobotni wieczór uczestnicy wzięli udział w zajęciach Myśliwski świat. Leśny świat ze swoimi legendami, ciekawostkami i wieloma niezwykle przydatnymi uwagami przybliżył wyjątkowy gość Pan Mieczysław Struzik  myśliwy z Koła Łowieckiego „Łoś” w Mielcu. Wszyscy mogli usłyszeć także odgłosy różnych zwierząt, które wywoływały zdziwienie nie tylko na twarzach najmłodszych ale i dorosłych. Dzieci uczestniczące z zajęciach otrzymały też od Pana myśliwego wiele przydatnych gadżetów: od odblaskowych opasek po myśliwskie zakładki.

Najmłodsi wraz z rodzinami wykonały także piękne prace plastyczne ukazujące leśne zwierzęta przy pomocy bibuły wzbogaconej o wyjątkowe elementy takie jak: szyszki, jarzębina, kalina gałązki sosny, liście drzew, żołędzie, kasztany. Wszystkie prace zachwycały oryginalnością i zupełnie odmienną koncepcją pracy małych artystów.

Dziękujemy wszystkich za udział w warsztatach w tym szczególnie Panu Struzikowi za bardzo ciekawy wykład..

Zapraszamy do udziału w kolejnych zajęciach już w październiku inspirowanych jesienią.

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *