Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Tomasz Wiśniewski powołany na Hiszpanię!

Tomasz Wiśniewski powołany na Hiszpanię!

Już dziś Reprezentacja Polski podejmie w Kaliszu Hiszpanów z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce. Początkowo w kadrze powołanych na to spotkanie nie było żadnego zawodnika mieleckiej Stali, lecz sytuacja ta uległa zmianie.

Z powodu kontuzji Piotra Wyszomirskiego w trybie natychmiastowym do kadry dołączył nasz bramkarz – Tomasz Wiśniewski, który już dziś o godzinie 17:00 stanie przed szansą debiutu w seniorskiej Reprezentacji Polski!

„Wiśnia” o swojej wysokiej formie przypominał w tym sezonie niejednokrotnie na ligowych parkietach. Postawa w PGNiG Superlidze zaowocowała regularnymi powołaniami do kadry B, gdzie wychowanek Orlenu Wisły Płock spisywał się równie dobrze i coraz bardziej prawdopodobne wydawało się powołanie do seniorskiej reprezentacji! Tę ogromną szansę Tomek otrzyma już dziś i życzymy mu, aby wykorzystał ją jak najlepiej tylko potrafi!

Powodzenia „Wiśnia”, a Piotrkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Transmisja meczu o godzinie 17:00 w TVP Sport.

Sprawdź również

Kacper Sadłocha zawodnikiem francuskiego RC Lens

Młody napastnik PGE FKS Stal Mielec przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do francuskiej Ligue …