Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny ze zdjęć

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny ze zdjęć

02.11.2017. Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu prowadzi postępowanie w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie samochodu osobowego na kwotę ponad 200 tys. złotych tj. o przestępstwo z art. 286 § 1 kk.

Mając na uwadze prawidłowe zabezpieczenie toku postępowania oraz wytyczne Prokuratora Okręgowego w Tarnobrzegu opublikowany został wizerunek podejrzewanego mężczyzny, który w kwietniu 2017 roku prezentował pokrzywdzonemu na terenie Niemiec w miejscowości Monachium, w serwisie AUDI samochód marki AUDI A6.

W przypadku rozpoznania mężczyzny, bądź ustalenia danych osobowych lud adresowych osoby, której wizerunek widnieje na załączonych fotografiach proszę o pilny kontakt z KPP Mielec, pod nr tel. 17 584-53-10 lub 17 584-54-10 oraz 997.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/81091,Policjanci-ustalaja-tozsamosc-mezczyzny-ze-zdjec.html

Sprawdź również

Powitanie Lata: będą zmiany w organizacji ruchu na starówce

W związku z organizacją „Powitania Lata”, w sobotę, 23 czerwca, czasowo zmieni się organizacja ruchu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *