Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / Extreme Triathlon Mielec już 22 czerwca!

Extreme Triathlon Mielec już 22 czerwca!

Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu zapraszają miłośników triathlonu na kolejne zmagania w naszym mieście. Po ubiegłorocznej letniej edycji Super Sprint Triathlon, zimowym Triathlonie w Galerii Navigator tym razem czas na EXTREME TRIATHLON MIELEC.
Zawody odbędą się już w piątek 22 czerwca br. w dzień zakończenia roku szkolnego na Letnim Kąpielisku przy ul. Solskiego 1. Będzie to zarazem otwarcie sezonu wakacyjnego na miejskim basenie.
Zawodnicy będą mieli do przepłynięcia 300 m w basenie głównym, następnie do przejechania na rowerkach spinningowych 5 km, a na koniec bieg na pobliskich błoniach 2 km po specjalnie przygotowanej ścieżce biegowej.
Nie obędzie się bez zmian, główną z nich jest pomiar czasu. Nie będzie już przerw między poszczególnymi dyscyplinami. Uczestnicy będą mieli do pokonania pływanie, rowerek i bieg w czasie brutto.
Partnerami zawodów zostali Extreme Fitness Club, AvetPharma, Ergo Hestia Jerzy Wąs, Rock’n’Roll , Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec, Bossmen Fryzjerstwo, Czajen oraz MCDesign.
W rolę sędziów tradycyjnie wcielą się wolontariusze z Fundacji Klub Młodych Liderów.
Najlepsi w kategorii open kobiet i mężczyzn otrzymają m.in. odpowiednio po 400, 300 i 200 zł.
Dodatkową atrakcją będzie Drużynowy Puchar Bossmena, uczestnicy mogą tworzyć grupy 4-osobowe, a liczony będzie ich łączny czas brutto. Grupa, która uzyska najmniejszy czas wygrywa puchary.
Dla wszystkich przewidzieliśmy okolicznościowe proporczyki, pakiety startowe i poczęstunek.

Zapisy :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGqbU_XXDAY1ZpKGZyanxVQqvmctIjkJ8_bMhYZ-LHwgFkWA/viewform?entry.2024913218&entry.132050072&entry.975169403&entry.1261173167&entry.763292293&entry.979165057&entry.584654563

 

https://www.youtube.com/watch?v=PzHBUXp3EkI&feature=youtu.be

Sprawdź również

FKS Stal Mielec. Konferencja prasowa – bieżące sprawy marketingowe [WIDEO] [FOTO]

W środę, 2 marca odbyła się konferencja prasowa dotycząca bieżących spraw marketingowych. Dyrektor komunikacji i …