Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / Poszukaj w szafach, na strychu i w piwnicy!!!

Poszukaj w szafach, na strychu i w piwnicy!!!

KUPIMY KSIĄŻKI JAKO MAKULATURĘ KSIĄŻKOWĄ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU NA SZTUKI!

Kupimy stare listy, znaczki pocztowe, ostemplowane, koperty i pocztówki, zdjęcia, klisze, przeźrocza, kamery i aparaty fotograficzne. Kupimy także gramofony, adaptery i stare radia lampowe, płyty gramofonowe, oryginalne kasety i płyty kompaktowe. Kupimy antyki, stare narzędzia i art. gosp. domowego, m.in. wagi i moździerze, zegary, srebra, platery, porcelanę, militaria, odznaki, medale, pamiątki zakładowe i sportowe, stare monety, banknoty, weksle, akcje, obligacje. Stare monety, banknoty, weksle, akcje, obligacje, militaria, odznaki, medale, pamiątki zakładowe i sportowe, antyki, stare narzędzia i art. gosp. domowego wagi i moździerze, srebra, platery oraz złom miedziany, mosiężny, żeliwny w wyrobach ozdobnych i użytkowych, a także tradycyjne aparaty fotograficzne, stare radia lampowe i inne z PRL. Kupimy stare listy, znaczki pocztowe, ostemplowane koperty i pocztówki, obrazy olejne, akwarele, ikony, grafiki, rzeźby, rękodzieło i inne oraz książki jako makulatura książkowa z możliwością zakupu na sztuki oraz wszelkie inne starocie.

Zapraszamy: Mielec, ul. Jana III Sobieskiego 1/1 (róg Legionów) tel. 602 776197; 690 396789
gawlod@interia.pl; czynne pon.-pt. 10-14 (można umówić się na inny termin) Zapraszamy także na zakupy stacjonarne oraz w internecie:

https://allegro.pl/uzytkownik/gawlod

https://allegro.pl/uzytkownik/regionart

https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/galeria-gaga

Ikony na I Komunię św., chrzest, ślub, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Są pieniądze na izbę pamięci

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim pozyskał 1,6 mln zł na przebudowę budynku byłej rzeźni w …