Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Uwaga! Uwaga! Teatr Tańca „AleToNic” poszukuje tancerek na sezon artystyczny 2021/2022

Uwaga! Uwaga! Teatr Tańca „AleToNic” poszukuje tancerek na sezon artystyczny 2021/2022

Organizujemy nabór uzupełniający do najmłodszej grupy teatru.

Kogo szukamy?

Dziewczynek w wieku 9-10 lat (roczniki 2011 i 2012), które wykazują predyspozycje taneczno-akrobatyczne oraz pasję i zapał do nauki tańca.

Dlaczego fajnie być AleToNic-ką?

Teatr Tańca „AleToNic” istnieje od 2004 roku. Instruktorem i choreografem jest Iza Serwan. Grupa w  swoim repertuarze ma miniatury i etiudy taneczno-teatralne oraz choreografie solowe i duety, które prezentowane były na ogólnopolskich przeglądach, festiwalach i konkursach.
Zespół wielokrotnie zdobywał prestiżowe nagrody i wyróżnienia oraz uznanie jury i publiczności za osiągnięcia taneczne.

Teatr Tańca „AleToNic” pracuje w oparciu technikę tańca współczesnego i modern. Program zajęć obejmuje również elementy akrobatyki artystycznej oraz szeroki wachlarz zajęć scenicznych.

Zajęcia najmłodszej grupy teatru odbywają się dwa razy w tygodniu(wtorki i czwartki, godz.16:00-17:00) w Domu Kultury SCK w Mielcu.

Jak można do nas dołączyć?

Chętne dziewczynki w wieku 9-10lat zapraszamy do udziału w lekcji sprawdzającej predyspozycje taneczne (wymagany kostium do ćwiczeń i obuwie zmienne).

Termin przesłuchań:23.06.2021 roku (środa), godz.18:00, sala nr 1 Dom Kultury SCK w Mielcu, al. Niepodległości 7

Chęć uczestnictwa w przesłuchaniach prosimy zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu 607 141 819 lub pisząc wiadomość na skrzynkę Teatru Tańca „AleToNic” na Facebooku.

* Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia do Dziecięcego Teatru Tańca „AleToNic” wybranych tancerek.

Małgorzata Rojkowicz

 

Sprawdź również

Za co kocham mamę?

„Za co kocham Mamę”? Na szczęście nikt nie każe nam odpowiadać na to retoryczne pytanie, …