Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Eliminator i Bieg po lotnisku przełożone!

Eliminator i Bieg po lotnisku przełożone!

Zgodnie z informacją Prezesa Rady Ministrów o odwołaniu wszystkich imprez masowych w kraju, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski poza imprezami masowymi, odwołał w dniu 10 marca br. wszelkie wydarzenia, których organizatorem są Urząd Miejski w Mielcu i jego wszystkie jednostki organizacyjne.

Mając na uwadze Wasze zdrowie, ale też kibiców, wolontariuszy i wszystkich innych zaangażowanych w wydarzenia organizowane przez Studio Wizualne informujemy, że:

Eliminator Autopart Mielec vol. 3 zaplanowany na 29 marca br. zostaje przeniesiony na 7 czerwca br. Godzina startu bez zmian!

Bieg po Lotnisku | 550 lat lokacji Mielca i 25 lat SSE Mielec zaplanowany na 19 kwietnia br. zostaje przeniesiony na 6 września br. Zmieniamy również godzinę startu z godz. 19:00 na 18:30!

Natomiast:

Bieg Konstytucji 3 Maja | Rydzów Gmina Mielec
Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas | Fratelli Mielec
10. Wyścig o pietruszkę | Mielec

te wydarzenia pozostają bez zmian na chwilę obecną!

Aktualizacja na stronie z zapisami została już dokonana!

Zapraszamy!

www.studiowizualne.com

Sprawdź również

Policjanci rozpoczęli działania profilaktyczne „Bezpieczne wakacje 2020”

Wakacje to czas wypoczynku, zabawy i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich korzystających z letniego …