Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / Ferie w Gminie Mielec za nami

Ferie w Gminie Mielec za nami

DSC_0856Drugi tydzień ferii w Gminie Mielec minął bardzo szybko i przeszedł do historii. Jednakże wspomnienia pozostaną i jeszcze chociaż przez parę dni będą mile wspominane. A jest co wspominać. W poniedziałek w Ośrodku Kultury w Chorzelowie podczas warsztatów rękodzieła artystycznego uczestnicy własnoręcznie wykonywali kolczyki, bransoletki i wisiorki, natomiast w Filii w Woli Mieleckiej odbył się turniej układania puzzli oraz zawitało „Zimowe kino” .Największą atrakcją okazał się wyjazd na lodowisko do Dębicy. We wtorek pojechali uczestnicy „Ferii z Kulturą” z Woli Mieleckiej a w środę z Chorzelowa. Młodzi ludzie bawili się świetnie i to zarówno na lodzie jak i podczas drogi do i z Dębicy. We wtorek

w Chorzelowie odbyły się warsztaty zumby a w środę na Woli Mieleckiej dzieci wykonywały ciasta i ciasteczka, które oczywiście bardzo smakowały bo były zrobione własnoręcznie.

Czwartek i piątek to turnieje szachowo-warcabowe, podczas których każdy mógł zabrać

w szachy lub warcaby , przy czym każdy otrzymał dyplomy i drobne upominki rzeczowe ufundowane prze Ośrodek Kultury. Czwartek i piątek to również warsztaty krawieckie, na których dzieciaki uczyły się szyć pacynki i próbowały bawić się z igłą i kordonkiem.

Tegoroczne „Ferie z kulturą” codziennie gromadziły dziesiątki dzieci , które dużo wcześniej przed godziną rozpoczęcia poszczególnych zajęć już przychodziły do obydwy placówek nie mogąc doczekać się atrakcji przygotowanych przez SOKiS.

B. Telega

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …