Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Godne polecenia / Jarmark Świąteczny – zaproszenie dla wystawców

Jarmark Świąteczny – zaproszenie dla wystawców

Starostwo Powiatowe w Mielcu zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, szkoły do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 13 grudnia 2015 roku przy Bazylice p.w. Św. Mateusza Ap i Ew. w Mielcu.

 

reklama:

 

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Jarmarku Świątecznym proszone są o zgłaszanie się wraz z kartą zgłoszenia i kopią potwierdzenia opłaty wystawienniczej w terminie do 7 grudnia 2015 roku do biura Organizatora:

 

Starostwo Powiatowe w Mielcu, Biuro Promocji i Informacji, pok.: 321, III piętro, ul. Wyspiańskiego 6. Kartę zgłoszenia wraz z kopią potwierdzenia opłaty wystawienniczej można również wysłać na adres promocja@powiat-mielecki.pl.

 

Karta zgłoszenia, oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.powiat-mielecki.pl lub w siedzibie Organizatora. 

 

Wszelkie pytania proszę kierować do biura Organizatora:

Biuro Promocji i Informacji pod nr tel.: (017) 78 00 493, email: promocja@powiat-mielecki.pl, lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

 

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

Asystent Starosty

Ewelina Indyk

 

 

 

Sprawdź również

Ferie z SCK Mielec

W tym roku wszystko jest inne, ograniczone do granic wytrzymałości. Inne będą też ferie dla …