Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kandydaci na radnych Rady Powiatu Mieleckiego

Kandydaci na radnych Rady Powiatu Mieleckiego

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu Mieleckiego 25974 6 3 24

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ORŁOWSKA Maria Grażyna 59 Mielec
2 TOMASZEWSKI Tadeusz 54 Mielec
3 KAGAN Stanisław 55 Mielec
4 ŁACHUT Iwona Zofia 43 Trześń
5 MIDURA Leszek Jan 47 Wola Wadowska
6 BARTKOWICZ Magdalena Barbara 39 Mielec
7 DUSZKIEWICZ Edmund Józef 57 Mielec
8 SKRZYPCZAK Zbigniew Jerzy 58 Mielec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TYCHANOWICZ Grzegorz 48 Mielec
2 SZYSZKA Andrzej Stanisław 62 Mielec
3 GEREŁO Lidia Anna 44 Mielec
4 ZAJĄC Jacek Paweł 38 Mielec
5 RADWAŃSKA Zofia Dorota 57 Mielec
6 WILK Janusz Stefan 66 Mielec
7 DZIADUŁA Jolanta Maria 64 Mielec
8 LONCZAK Mariusz Piotr 44 Chorzelów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PAPROCKI Marek Jan 55 Mielec
2 JASTRZĄB Adam Krzysztof 62 Mielec
3 WAŁEK Małgorzata Danuta 52 Mielec
4 BASARA Mirosław 51 Mielec
5 BRYL Józef Piotr 68 Mielec
6 CISZEK Teresa Czesława 68 Mielec
7 RZEŹNIK Anna Marzena 44 Mielec
8 SUROWIEC Lucjan Dominik 74 Mielec

 

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu Mieleckiego 23054 5 3 21

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAMIŃSKI Marek 58 Mielec
2 BARNAŚ Waldemar Roman 54 Mielec
3 TUTRO Barbara Małgorzata 57 Mielec
4 STALA-DUDEK Jadwiga Monika 40 Mielec
5 KOZŁOWSKI Marek Dariusz 46 Mielec
6 SROKA Anna Karolina 35 Mielec
7 PRZYBYŁO Łukasz Tomasz 37 Mielec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SMACZNY Józef 72 Mielec
2 LECHOCIŃSKA-CIUPA Teresa Jadwiga 60 Mielec
3 BURDZY Iwona Jolanta 55 Mielec
4 DUDZIK Jolanta Lucyna 47 Mielec
5 GRUSZECKI Roman Czesław 54 Mielec
6 SZOT Leszek Franciszek 59 Mielec
7 TRELA Lubomira 60 Mielec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRYŁA Andrzej Waldemar 56 Mielec
2 TEJCHMA Jacek 58 Piątkowiec
3 CIUBA Dorota Bożena 56 Mielec
4 KWAŚNIK Alicja Ewa 47 Mielec
5 SZĘSZOŁ Andrzej 51 Szydłowiec
6 PYSZ Barbara Maria 55 Mielec
7 MURDZA Roman Tomasz 64 Mielec

 

 

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Powiatu Mieleckiego 17129 4 2 12

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOPEĆ Jerzy 70 Mielec
2 NALEŻNA Maria 52 Wadowice Górne
3 MACHNIK Agnieszka Anna 42 Ruda
4 RYBA Wiesław Jan 56 Janowiec
5 KIERAŚ Marta Katarzyna 40 Dąbie
6 LASOTA Zdzisław 57 Radomyśl Wielki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RYBA Eugeniusz Jan 54 Dulcza Mała
2 RYSAK Stefan 68 Wadowice Dolne
3 MIDURA Bogusława 49 Zgórsko
4 STOPA Kazimiera 57 Dulcza Wielka
5 JOŁDA Teresa Halina 59 Dąbie
6 LONCZAK Stanisław Józef 62 Radomyśl Wielki

 

Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Powiatu Mieleckiego 23243 5 2 14

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TYMUŁA Zbigniew 57 Gawłuszowice
2 ŁANUCHA Leszek Ryszard 38 Malinie
3 SKAWIŃSKI Antoni 61 Breń Osuchowski
4 MAŁEK Ewelina Agnieszka 32 Borki Nizińskie
5 WIĄCEK-SZCZĘŚ Bernadeta 41 Otałęż
6 GŁAZ Kacper Gabriel 23 Jaślany
7 KILIAN Anna Weronika 32 Padew Narodowa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHRABĄSZCZ Andrzej 54 Czajkowa
2 GETINGER Leon 63 Czermin
3 PERET Bogusław Stanisław 52 Czermin
4 SMOLEŃ Kazimiera Maria 53 Górki
5 WIĄCEK Anna Józefa 62 Padew Narodowa
6 BUKOWSKA Bogusława 49 Kliszów
7 NAPRAWA Wojciech Piotr 45 Gliny Małe

 

Okręg nr 5

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
5 Rada Powiatu Mieleckiego 19935 5 4 24

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DUSZKIEWICZ Michał Stanisław 66 Chorzelów
2 KOZIOŁ Agata Maria 48 Przecław
3 MOTYL Piotr Rafał 40 Mielec
4 HUDY Paulina 30 Wola Chorzelowska
5 OLSZEWSKI Krzysztof Bogusław 34 Podole
6 BĄK Małgorzata Bożena 43 Chorzelów
7 KOŁODZIEJ Jan Stanisław 54 Wola Mielecka

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNI DLA OJCZYZNY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKIBA Dariusz 49 Trześń
2 GRUSZECKA Anna Barbara 54 Ławnica
3 SKIBA Emilia 73 Trześń

Lista nr – KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DZIAŁOWSKI Zbigniew Józef 60 Chorzelów
2 ARCISZEWSKA Ewa Magdalena 55 Tuszyma
3 DZIEKAN-GĄBKA Bogumiła Janina 55 Wola Mielecka
4 PIETRZYCKI Andrzej 48 Podole
5 FLOREK Krystyna Agnieszka 48 Złotniki
6 ŻOLA Iwona Janina 50 Podleszany
7 RUSIN Piotr Witold 26 Tuszyma

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JEMIOŁO Maciej Krzysztof 45 Przecław
2 OCHALIK Władysław 70 Chorzelów
3 CIEŚLA Marcin Daniel 38 Biały Bór
4 BANIA Magdalena Joanna 40 Rzędzianowice
5 GROCHOWINA Weronika Maria 34 Tuszyma
6 NICPOŃ Małgorzata 46 Łączki Brzeskie
7 GACEK Kazimierz Leszek 51 Rydzów

Źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-prawo-i-sprawiedliwosc-3808/181100#candidates_stat

Sprawdź również

Październikowy ,,rozkład jazdy” w kulturze

3 października Spektakl taneczny ,,Klatka z łez” w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Tańca – 3 października, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *