Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Książka na telefon

Książka na telefon

W Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu – zgodnie z Regulaminem obowiązującym od 25 października 2019 r. – dostępna jest usługa „Książka na telefon”.

Z tej usługi mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Mielca, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek, stopień niepełnosprawności – mają trudności z korzystaniem z tradycyjnego wypożyczania naszych zbiorów bibliotecznych. Książkę (oraz inne zbiory) można zamówić telefonicznie (17 787 49 13) lub drogą elektroniczną (dorota.kj@kultura.mielec.pl) – do piątku, do godz. 19.00.  Zbiory będą dostarczane do domów Czytelników wyłącznie przez pracowników Biblioteki – w ostatni wtorek miesiąca, w godzinach 10-14.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wypożyczalni dla Młodzieży (17 787 49 13). Są one także dostępne w Załączniku do Regulaminu Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu z dnia 25.10.2019 r.

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

Naba i Bary rozpoczynają służbę w mieleckiej komendzie

Dwa nowe psy zasilą szeregi mieleckiej policji. Czworonogi wraz ze swoimi przewodnikami właśnie wróciły ze …