Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Książki nadesłane: Barbara Śnieżek, Z rozsypanych myśli

Książki nadesłane: Barbara Śnieżek, Z rozsypanych myśli

Szanowni Czytelnicy. Od czasu do czasu docierają do mnie tradycyjną pocztą lub przyniesione osobiście przez autorów drukowane książki, poetyckie, prozy, wspomnieniowe czy historyczne. W miarę czasu wszystkie z nich przedstawiam na łamach portalu www.promocja.mielec.pl oraz prowadzonych przeze mnie grup społecznościowych Face Booka i dziękuję autorom za ich nadesłanie i dedykacje. Po uzgodnieniu z autorami informacje te ukażą się również w planowanym jubileuszowym wydaniu Historyczno-Kulturalnego „Nadwisłocza” nr 50, w dwudziestolecie ukazywania się przez lata 2003-2023. Będzie to wydanie specjalne, w dużym albumowym formacie A-4, w twardych okładkach i kredowych kolorowych stronach. Poza różnego rodzaju artykułami zamieścimy w nim obszerny spis treści wszystkich dotychczasowych numerów, wymieniając oczywiście wszystkich dotychczasowych autorów i współpracowników. Tradycyjnie też wydanie ukaże się w limitowanej wersji drukowanej oraz bezpłatnej internetowej, co zapewni szeroki dostęp szerokiego grona czytelników. Ze względu na to, że poprzez wersję internetową publikacja dotrze także do czytelników zagranicznych, możliwe będzie zamieszczenie tłumaczeń lub omówień obcojęzycznych.

Tom poetycki Barbary Śnieżek, pt. „Z rozsypanych myśli”, to nie tylko jej wiersze, ale także ilustracje w postaci reprodukcji akwarel Wioletty Cieleckiej i fotografii Jolanty Augustynek. Są także zdjęcia niektórych tekstów autorki, do których napisano nuty, są też recenzje i omówienia jej poezji, galeria zdjęć ze spotkań i uroczystości. Są też kolorowe winiety jej innych publikacji. Czytelnik może więc poetkę poznać bardzo wszechstronnie.

Razem zaprezentowana książka poetycka to ok. 150 stron formatu 15×21 cm. Książka sygnowana jest: Rzeszów 2021, a wydało ją Towarzystwo Przyjaciół Rzeszowa w ramach serii Resoviana.

Z podziękowaniami za dedykację:

Włodek Gąsiewski

Zapraszam do lektury:

r e k l a m a :

Antykwariat-Galeria Pracownia Ikon Mielecjana-Galicjana zaprasza:

 

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …