Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mieleccy policjanci wsparli akcję „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie”
Fot. KPP Mielec

Mieleccy policjanci wsparli akcję „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie”

Data publikacji 04.06.2019. Już po raz czwarty mieleccy policjanci zostali zaproszeni do udziału w akcji organizowanej z inicjatywy rodziców i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Wczoraj na terenie mieleckiej podstawówki każdy dorosły mieszkaniec miasta i powiatu mógł oddać krew. Do akcji przyłączyli się również policjanci, który swoją obecnością i oddaną krwią, wsparli szlachetną inicjatywę.

To niby pospolity slogan, że krew ratuje życie, ale bez niej nie można przeprowadzić żadnej poważnej operacji i pomóc ofiarom wypadków drogowych, czy katastrof komunikacyjnych. Wielu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu regularnie oddaje krew. Spora część z nich zrzeszona jest w Honorowym Klubie Dawców Krwi działającym przy KPP Mielec, który obchodził w tym roku swój jubileusz 35-lecia działalności. Wczoraj na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbyła się akcja zbiórki krwi. Włączyli się w nią także mieleccy policjanci.

Korzystając z okazji, funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie, a z młodzieżą o każdej możliwej formie pomocy drugiemu człowiekowi.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/92034,Mieleccy-policjanci-wsparli-akcje-Oddaj-krew-i-uratuj-czyjes-zycie.html

 

Sprawdź również

Program Dni Mielca 2021

TERENY REKREACYJNE MOSiR: 28 SIERPNIA 2021 (SOBOTA) 17:00 VOID SPECTRUM 18:30 CHÓR ZPiT RZESZOWIACY STOWARZYSZENIE …