Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Młodzi mieszkańcy Mielca odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Młodzi mieszkańcy Mielca odpowiedzą za posiadanie narkotyków

29.04.2002. Kobieta i mężczyzna usłyszeli zarzut posiadania narkotyków i zostali objęci policyjnym dozorem. Policjanci ujawnili narkotyki podczas kontroli osobistej oraz na przeszukaniu w mieszkaniu mężczyzny. Za posiadanie narkotyków mieszkańcom Mielca grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że młody mieszkaniec Mielca może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mężczyznę na ulicy MMR, kiedy wraz z 20-letnią znajomą siedzieli w samochodzie marki Ford Focus. Podczas kontroli osobistej przy obojgu, policjanci ujawnili woreczki strunowe z białą substancją.

Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni na komendę. Zabezpieczone przy nich substancje zbadano testerem narkotykowym, który potwierdził, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, natomiast kobieta mefedron. Podczas przeszukania, w domu mężczyzny policjanci znaleźli kolejną porcję narkotyku, która trafi do badań w policyjnym laboratorium.

Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Następnego dnia funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków. Obydwoje przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. O dalszym losie młodych ludzi zadecyduje sąd. Na podstawie zebranego materiału dowodowego podejrzani zostali objęci przez prokuratora policyjnym dozorem. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/109672,Mlodzi-mieszkancy-Mielca-odpowiedza-za-posiadanie-narkotykow.html

Sprawdź również

Interpelacja w sprawie horrendalnie wysokich cen nawozów sztucznych w Polsce

Interpelacja 38741 Mielec, 30 stycznia 2023 roku Krystyna Skowrońska Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan …