Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Gospodarka i ekonomia / Nowy dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

Nowy dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

Nowym dyrektorem Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale został JERZY JAKUBIEC. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Płoszaja. 

Zmiany dokonano, ponieważ Podkarpacka wieś i rolnictwo podlegają bardzo dynamicznym zmianom  i w związku z tym system funkcjonowania doradztwa rolniczego będzie wymagał nieustannego doskonalenia i ewolucji aby nie  tylko dostosować się do obecnych  uwarunkowań, ale także przygotować się do nowych wyzwań wynikających z planowanych działań w ramach Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej na lata 2014-2020. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale powinien zapewniać wysoki standard usług doradczych. Aby to było możliwe, należy zadbać o jakość kwalifikacji, w tym system doskonalenia zawodowego, oraz dostęp do aktualnej wiedzy i rozwiązań innowacyjnych.

Jerzy Jakubiec jest absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie oraz State Uniwersity of New York College of Agriculture and Technology Cobleskill NY na kierunku zarządzanie, rolnikiem, właścicielem gospodarstwa rolnego, wieloletnim specjalistą w ośrodku doradztwa rolniczego w Boguchwale, działa w stowarzyszeniach i związkach branżowych związanych z rolnictwem i obszarami wiejskimi.

Tomasz Leyko

Departament Organizacyjny

Sprawdź również

Porady w sprawie Tarczy Antykryzysowej w Biurze Poselskim Fryderyka Kapinosa

Przyjęty przez Sejm i podpisany przez Prezydenta Andrzeja Dudę pakiet ustaw składających się na Tarczę …