Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Pierwszy raz w historii

Pierwszy raz w historii

Reprezentacja Dąbrówki Wisłockiej zdobyła piłkarski Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego.

W finale, który rozegrano 20 lipca, pokonała Radomyśl Wielki 2:1. W ostatnich latach te dwie drużyny grały ze sobą w decydujących meczach turnieju i dotąd górą byli radomyślanie (dwa lata temu wygrali 2:1 w finale, a przed rokiem 1:0 w meczu o 3. miejsce). Tym razem zawodnicy z Dąbrówki wykorzystali absencje kilku czołowych zawodników z Radomyśla i po raz pierwszy sięgnęli po Puchar Burmistrza.

W meczu o trzecie miejsce Dulcza Wielka pewnie pokonała Janowiec 5:1.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe najlepszym zespołom wręczył zastępca Burmistrza Jarosław Godek. Dodajmy, że nagrody rzeczowe trafiły do wszystkich drużyn biorących udział w tegorocznych rozgrywkach. Z kolei najlepsi zawodnicy turnieju finałowego w poszczególnych zespołach: Wojciech Masłyk (Radomyśl Wlk.), Wiktor Noga (Dąbrówka Wisł.), Kamil Giża (Dulcza Wielka), Mateusz Pulak (Janowiec) otrzymali piłki.