Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Początek lata w wielkim stylu. Tak bawili się mieszkańcy powiatu mieleckiego

Początek lata w wielkim stylu. Tak bawili się mieszkańcy powiatu mieleckiego

LemON, Natalia Szroeder oraz zespół Piękni i Młodzi zagrali na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu. Impreza po raz kolejny cieszyła się rekordową frekwencją.

Muzyczne świętowanie z gwiazdami rozpoczęło się o godzinie 19:00 od koncertu zespołu Piękni i Młodzi. Energetyczna grupa rozgrzała mielczan, którzy mimo niesprzyjającej aury przybyli na mieleckie bulwary. Ze sceny można było usłyszeć największe przeboje Magdy Narożnej i jej ekipy, w tym m.in. „Kocham się w Tobie” czy „Ona jest taka cudowna”.

Dobrą koncertową passę kontynuowała jedna z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia – Natalia Szroeder. Jej występ rozpoczął się o godz. 20:30 od piosenki „Powietrze”. Dalej były kolejne hity, m.in. „Lustra” i „Parasole”, a na deser – miłe spotkanie z fanami pełne wspólnych zdjęć, autografów i rozmów.

Na spotkanie i rozmowę mogli liczyć również fani zespołu LemON. Wcześniej jednak grupa dała energetyczny i klimatyczny koncert. Podczas wspólnej zabawy mielczanie usłyszeli zarówno utwory z najnowszej płyty ekipy Igora Herbuta, jak również znane, radiowe przeboje grupy.

Frekwencja podczas wydarzenia kolejny raz okazała się bardzo wysoka. – Dziękujemy mieszkańcom powiatu mieleckiego, a także wszystkim przyjezdnym gościom za obecność i wspólną zabawę – mówił starosta mielecki Zbigniew Tymuła, który wraz z Zarządem Powiatu Mieleckiego zainicjował w 2016 roku pierwszą edycję „Powitania Lata”. – Planujemy, by przyszłoroczna impreza trwała dwa dni. Już dziś zapraszamy do udziału!

 STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

 Monika Piątek

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …