Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zabezpieczyli narkotyki
fot. KPP Mielec

Policjanci zabezpieczyli narkotyki

26.02.2019. Policjanci ujawnili narkotyki w audi, którym podróżowało trzech mężczyzn w wieku 23 lat. Każdy z nich miał przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. W sprawie trwają dalsze czynności.

Policjanci podjęli interwencję w Trzcianie w gminie Czermin. Kontrolując pojazd marki Audi A3 poczuli specyficzny zapach marihuany. W pojeździe znajdowało się trzech mężczyzn. Wszyscy byli mieszkańcami Mielca i mieli po 23 lata.

Zachowanie mężczyzn wobec interweniujących policjantów wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Policjanci przeszukali samochód oraz przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn znajdując kilka pakunków z substancją przypominającą narkotyki. Pod fotelem pasażera policjanci ujawnili słoik z suszem roślinnym, w bagażniku woreczek strunowy z białym proszkiem, w odzieży jednego z 23-latków policjanci ujawnili pojemniczek z zawartością suszu. Policyjny narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód oraz przeszukali mieszkania zajmowane przez zatrzymanych. W mieszkaniu jednego z mężczyzn ujawnili marihuanę.

Zatrzymani zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić każdemu z nich zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/90361,Policjanci-zabezpieczyli-narkotyki.html

Sprawdź również

Spacer po parku

Jak sam przyznaje realizacja projektu mieleckiego Parku Sensorycznego, to po części spełnienie jego własnych tęsknot …