Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policyjne dozory za groźby, znieważenie i posiadanie narkotyków

Policyjne dozory za groźby, znieważenie i posiadanie narkotyków

Policjanci przedstawili zarzut kierowania gróźb karalnych oraz posiadania narkotyków 36-letniemu mężczyźnie, który w czasie robienia zakupów demonstrował przedmiot przypominający broń. Drugi z mężczyzn, który brał udział w zdarzeniu usłyszał zarzut znieważenia ekspedientek. Podczas czynności w domu jednego z nich policjanci zabezpieczyli narkotyki. Wobec mężczyzn zastosowano policyjny dozór.

W poniedziałek (16 III) około godz.16.45 dwóch mężczyzn weszło do jednego ze sklepów na ulicy Szafera w Mielcu. Kiedy byli w sklepie jeden z mężczyzn demonstrował przedmiot przypominający broń, kierując go w stronę ekspedientek. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zatrzymali wskazanych mężczyzn. Okazali się nimi 35 i 36 letni mieszkańcy Mielca.
Policjanci przeszukali miejsca zamieszkania obu mężczyzn. W domu 36-latka policjanci zabezpieczyli środki odurzające. Oględziny przedmiotu, którym posługiwał się mężczyzna wykazały, że jest to ręczny miotacz gazu w obudowie przypominającej broń, na posiadanie której nie jest potrzebne zezwolenie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 36-letniemu podejrzanemu zarzut kierowania gróźb karanych w stosunku do ekspedientek sklepu oraz zarzut posiadania narkotyków. Drugi z mężczyzn, 35-latek usłyszał zarzut znieważenia w miejscu publicznym osób pracujących w sklepie. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzutów.

Prokuratura Rejonowa w Mielcu zastosowała wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju, zakazu zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzonymi, jak również zakaz robienia zakupów we wskazanej sieci sklepów na terenie całego powiatu mieleckiego.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97141,Policyjne-dozory-za-grozby-zniewazenie-i-posiadanie-narkotykow.html

Sprawdź również

Śp. Bogumiła Gajowiec – wspomnienie koleżanki nauczycielki z I LO, z współpracy redakcyjnej i działalności społeczno-kulturalnej

W dniu 4 marca 2021 r. dotarła do mnie smutna wiadomość o śmierci Bogumiły Gajowiec, …