Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Świąteczne życzenia po angielsku

Świąteczne życzenia po angielsku

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej przeprowadzony został konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim. 

– Celem konkursu, w którym wzięło udział 23 uczniów, było doskonalenie umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim, popularyzowanie tradycji świątecznych krajów anglojęzycznych, rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz aktywności twórczej dzieci i młodzieży – informuje Beata Pocheć ze Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej.

Zadaniem uczestników było przedstawienie tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas wigilii szkolnej. W kategorii klas II-III pierwsze miejsca zajęli: Zuzanna Pytel, Konrad Noga, Rafał Sołowski, Igor Koźlik i Konrad Janeczek.

Natomiast w kategorii klas V-VIII zwyciężczyniami zostały Wiktoria Batko i Sabina Kizior. Drugie miejsce zajęły Wiktoria Gakan i Wiktoria Łesyk, a trzecie Marcin Ujas i Karolina Ujas.

Wyróżnienia otrzymały Wiktoria Działo, Weronika Działo i Oliwia Pietrucha.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne gadżety, a zwycięzcy i wyróżnieni dodatkowo nagrody w postaci książek.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej …