Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / W Parlamencie z Poseł Krystyną Skowrońską

W Parlamencie z Poseł Krystyną Skowrońską

13 czerwca 2022r. poseł Krystyna Skowrońska po raz kolejny (16 wyjazdów, blisko 700 osób)) zaprosiła do polskiego parlamentu 55 osób – uczniów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych i średnich powiatu mieleckiego. Młodych ludzi ze wspaniałymi osiągnięciami naukowymi i sportowymi.

Była okazja do zwiedzania gmachów Sejmu i Senatu, zapoznać się z pracą parlamentarzystów. – Rozmawialiśmy o szansach dla młodych, ich pasjach i marzeniach.  Dumna jestem, że mamy tak fantastyczną młodzież (jeden z uczestników wcześniejszej wycieczki dziś pracuje w Senacie – spotkał się z nami!). Dziękuję opiekunom, także wychowawcom i dyrektorom szkół, za pomoc w organizacji i udział w wycieczce. Mam nadzieję na kolejne spotkania z młodymi, nie tylko przy okazji wycieczek organizowanych przeze mnie, ale także z okazji spotkań indywidualnych – informuje poseł Krystyna Skowrońska.

Zapraszam do Sejmu!

Fot. Tomasz Ozdoba, Kancelaria Senatu

Sprawdź również

Interpelacja w sprawie horrendalnie wysokich cen nawozów sztucznych w Polsce

Interpelacja 38741 Mielec, 30 stycznia 2023 roku Krystyna Skowrońska Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan …