Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Godne polecenia / WOŚP Wadowice Górne 2015 [info, zdjęcia]

WOŚP Wadowice Górne 2015 [info, zdjęcia]

Ponad 25 tyś. zł zebrali wolontariusze z wadowickiego sztabu

 

25 832,45 zł to oficjalna kwota zebrana przez wolontariuszy Sztabu 23. Finału WOŚP, działającego przy OSP Wadowice Dolne i KGL Szarotka Wadowice Górne. Kwestę prowadzono na terenie trzech gmin, tj. Wadowice Górne, Radomyśl Wielki i Czermin. W budynku SOKiR, podczas bloku imprez towarzyszących finałowi, środki wpływały także z loterii fantowej i licytacji.

Zgromadzona w tym czasie publiczność mogła obejrzeć występy i prezentacje: Zespołu Tanecznego ISKIERKI z SOKiR Gminy Wadowice Górne, pokaz ratownictwa medycznego zaprezentowanego przez firmę RATMED Jarosława Marczewskiego, koncert zespołów CANTICA ROMANZA i DISORDER, chętni mieli możliwość poprowadzenia samochodu w alkogoglach – dzięki współpracy z OSK AUTOKURS oraz AUTOMOBILKLUB.

Wszyscy chętni mieli możliwość skosztowania tortu, a po tradycyjnym Światełku do Nieba rozpoczęła się zabawa taneczna z udziałem zespołu EUFORIA.

 

Adam Krawiec

WOŚP Wadowice Górne 2015

Sprawdź również

Husqvarna Gardner Tarapata 3. Kryterium rowerowe Mielec – zakończone [wideo, foto]

Za nami 3. Kryterium rowerowe. Trudne warunki atmosferyczne, ale też zawody na wysokim poziomie. Gratulujemy …