Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Z profilaktyką wśród najmłodszych

Z profilaktyką wśród najmłodszych

profilaktykaMielec, 03-03-2016

Policjanci mieleckiej prewencji, współpracując ze świetlicą w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowali cykl spotkań z dziećmi. Spotkania w formie pogadanek, warsztatów, konkursów trwały przez cały ubiegły i trwający rok szkolny. Podsumowaniem współpracy było rozstrzygnięcie konkursu „Pomocna dłoń policjanta”.
Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną, współpracując z Anną Perłowską i Aliną Kamińską zorganizowali cykl spotkań z dziećmi uczęszczającymi na świetlicę w Szkole Podstawowej nr 3 Mielcu. Spotkania z dziećmi trwały cały ubiegły rok szkolny. W pierwszym półroczu tego roku szkolnego również odbyło się kilka spotkań, których podsumowaniem było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod nazwą „Pomocna dłoń policjanta”. Dzieci różnymi technikami plastycznymi przedstawiły rozmaite formy udzielania pomocy przez policjantów. Za wykonanie prac zostały nagrodzone drobnymi upominkami z logo mieleckiej policji.
Spotkania z dziećmi przybierały różną formę, w zależności od inicjatywy najmłodszych zamieniały się z pogadanek w warsztaty a z warsztatów w konkursy o wiedzy na temat pracy policjantów. Spotkania z funkcjonariuszem przybliżyły dzieciom pracę policjanta i z pewnością poszerzyły wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się na drodze i w miejscu zamieszkania.
Pogadanki cieszyły się wielkim zainteresowaniem, dzieci obdarowały policjantów pracami plastycznymi, na których głównym bohaterem jest właśnie policjant.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Od poniedziałku Stal Mielec wznawia treningi!

W piątek w godzinach wieczornych piłkarze wrócili już do Mielca. W weekend dostali wolne, by …