Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości

Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości

Z tej okazji po raz czwarty w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości.
Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.
Organizatorami wydarzenia są Miasto Mielec, Powiat Mielecki, Studio Wizualne oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 14 listopada br. W niedzielę na Górkę Cyranowską w Mielcu. Start biegu zaplanowano na godz. 13:30, a trasa biegu będzie liczyć 6 km. Dla uczestników przygotowane zostaną pakiety startowe, flagi i okolicznościowa oprawa.
Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Limit uczestników 150 osób. Uczestnicy mogą liczyć na profesjonalny elektroniczny pomiar czasu oraz ciepły posiłek regeneracyjny.
Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę.
Kategoria OPEN
Kategorie wiekowe (1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni)
K i M ..-20
K i M 21-30
K i M 31-40
K i M 41-50
K i M 51-60
K i M 60+
Oraz kategoria z największą liczbą uczestników z jednej grupy biegowej
Zapisy i regulamin:
www.studiowizualne.com

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …