Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / 29 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – podsumowanie

29 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – podsumowanie

Sztab #3016 Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec Mielec został rozliczony więc czas na podsumowanie naszego przedsięwzięcia.

W dniu Finału na ulicach miasta Mielca oraz w wielu miejscowościach powiatu mieleckiego pojawiło się około 150 małych i dużych wolontariuszy. Ze względu na istniejącą sytuacje ograniczyliśmy udział osób w naszym przedsięwzięciu,  dlatego  wiele osób oprócz udziału w kweście, zaangażowanych było w prace bezpośrednie w sztabie (zespół promocji, zespół organizacyjny, aukcje allegro, komisja licząca. Itp…). W dniu Finału zorganizowaliśmy wydarzenie online prosto z naszego Studia WOŚP Mielec  a liczniki oglądalności  pokazywały iż było z nami wtedy ( przez cały czas trwania programu)  kilkaset widzów.

Sztab WOŚP Mielec otrzymał bardzo miłą informację:

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować za ogrom trudu i czasu włożonego w organizację Sztabu oraz wydarzeń związanych z Finałem. Czujemy ogromną satysfakcję z tego, że wspólnie organizujemy wyjątkowe w swoim rodzaju wydarzenie, jakim niewątpliwie jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bądźcie z nami w marcu podczas ogłoszenia wyniku 29. Finału.

Dziękujemy i gorąco pozdrawiamy, Dział Obsługi Sztabów WOŚP.

Jako Sztab Mielec chcielibyśmy gorąco podziękować za wszelkie wsparcie w organizacji naszego mieleckiego Finału.

Dziękujemy bardzo Radiu Leliwa i SCK Mielec za współorganizację tego naszego przedsięwzięcia.

Dziękujemy bardzo samorządom: Urząd Miasta Mielec i Starostwo Powiatowe Mielec

Ponadto słowa podziękowania kierujemy do Firm i Instytucji a są nimi: SCK Mielec , MOSiR Mielec, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Mielec, Kronospan Mielec, Galeria Navigator, Restauracja Iskierka, Rock&Roll, Dwa Mosty, E.Leclerc Mielec, Te qui ero, Wielkie Dekoracje.pl, Powiatowa Policja Mielec, OSP Wola Mielecka, Mielecki Klub Morsy, oraz tym instytucjom i firmom,  które podjęły się zbiórki do puszek stacjonarnych.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przekazane dary na aukcję allegro ( wszystkich darczyńców wraz z przekazanymi przedmiotami oraz kwotą uzyskaną można znaleźć na stronie mieleckiego Sztabu na FB)

Podziękowania należą się także  naszym gościom zarówno  scenicznym jak  i muzycznym, którzy uświetnili  naszą 8 godzinną  audycję online w dniu finału. Pełne nagranie ze studia WOŚP Mielec  będzie udostępnione na harcerskim kanale YouTube  zaś  link udostępniony będzie na stronie sztabu FB. Dziękujemy  wszystkim wolontariuszom za kwestę w tak trudnych warunkach oraz całemu sztabowi za trud pracy i  zaangażowanie  przy organizacji 29 Finału WOŚP w Mielcu.

Podziękowania dla mediów za patronat nad naszym wydarzeniem oraz za rzetelną relację:   leliwa.pl, hej.mielec.pl, korso.pl, wcj24.pl, promocja.mielec.pl, nowiny24.pl , mieleclokalnie.pl.

A teraz przedstawimy trochę liczb z naszych statystyk:

Kwota zebrana w puszkach i terminalach płatniczych    94626,20

Kwota zebrana w puszkach stacjonarnych                          17704,49

Kwota z e-Skarbonki Sztabu i wolontariuszy                     31591,00

Kwota z aukcji allegro                                                             27539,42

Razem zebraliśmy                                                          171461,11

 

 

Liczba wolontariuszy 150

z tego: dorośli               45 osób,

młodzież           58 osób

poniżej 16 lat   47 osób

Liczba darczyńców, którzy przekazali przedmioty na licytacje – 28 osób i firm

Łącznie na allegro wystawiono 91 przedmiotów, usług i gadżetów WOŚP.

Największa kwota wylicytowana to 2750,00 za zestaw z firmy „Stalowy Kanał”.

Największa kwota zebrana do puszki – 2423,88 wolontariusz 042/3016.

Największa kwota zebrana do e-skarbonki -16570,00 wolontariusz 133/3016.

Największe kwoty zebrane do Sztabowej puszki stacjonarnej-2281,50 SP 6 Mielec oraz 2195,64 Bibliopucha.

Dziękujemy wszystkim, wszystkim mielczanom za hojność, za otwartość, za odzew i za wspaniałą wspólną akcję.

Za rok 30 finał, nie może zabraknąć w nim Mielca i mielczan, każdy może zostać sponsorem, darczyńcą, wolontariuszem. Zapraszamy za rok.

Anna Marek – szefowa sztabu

 

Sprawdź również

Wśród najlepszych na Podkarpaciu

Historyczny awans koszykarek ZSP Ruda (Gmina Radomyśl Wielki) do finału wojewódzkiego rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego! …