Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Budowa windy przy Sękowskiego 2B

Budowa windy przy Sękowskiego 2B

Mieleckie Starostwo ogłosiło przetarg na budowę windy dla budynku przy ulicy Sękowskiego 2B. Mieszczą się w nim: na parterze Wydział Komunikacji oraz na piętrze Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

Ze względu na niepełnosprawnych mieszkańców powiatu, odwiedzających tę właśnie poradnię zdecydowano się na budowę windy.

 

Obecnie rozpisany przetarg, to realizacja fragmentu szerszej koncepcji architektonicznej zorientowanej na potrzeby środowiska osób niepełnosprawnych, pod nazwą „Przebudowa zdegradowanych obiektów na terenie MOF Mielec w celu nadania im nowych funkcji społecznych”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 w ramach osi priorytetowej VI Spójność przestrzenna i społeczna / działanie 6.3 Rewitalizacja przestrzeni społecznej.

Projekt dotyczy przebudowy zdegradowanych obiektów na terenie MOF Mielec w celu nadania im nowych funkcji społecznych i edukacyjnych, w tym: przebudowy części parteru budynku przy ul. Mickiewicza 13(Partnerem Wiodącym Projektu jest Gmina Miejska Mielec)  i utworzenie pomieszczeń do prowadzenia działalności reintegracyjnej w aspekcie społeczno-zawodowym, przebudowę budynku Starostwa Powiatowego na potrzeby Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej oraz rewitalizację obszaru przestrzeni publicznej w postaci parku poprzez przekształcenie go w park sensoryczny i nadanie mu nowych funkcji, jak również przebudowę zatoki autobusowej na dwa stanowiska postojowe w celu zwiększenia dostępności rewitalizowanych obiektów i terenów.

Oferty na wykonanie windy składać można do 21 sierpnia. Termin jej wykonania to jesień 2020 roku.

Marek Patyk

Sprawdź również

Laboratorium Mikrobiologicznego usług diagnostyki molekularnej mikroorganizmów

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu w ramach Laboratorium Mikrobiologicznego usług diagnostyki molekularnej mikroorganizmów. Prowadzenie szerokiej …