Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / „Ekstremalny Plac Zabaw” na Dzień Dziecka w Mielcu

„Ekstremalny Plac Zabaw” na Dzień Dziecka w Mielcu

1 czerwca 2019 r. w Międzynarodowym Dniu Dziecka, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski po raz trzeci zaprosili dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw”.

Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na mieleckich bulwarach powstał specjalny tor przeszkód, na którym rywalizowali najmłodsi. W jego budowie pomogły lokalne firmy: Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum.

Patronat honorowy nad imprezą objęły: Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Producent suplementów diety AvetPharma, Przychodnia stomatologiczna OrthoDent, Bank Pekao w Mielcu oraz Dobrowolscy – tradycyjne wędliny z Wadowic. Dzięki temu wsparciu dzieciaki wystartują bez zapisów, limitów i opłat startowych.

Tradycyjnie dla uczestników były przygotowane pakiety startowe – było zdrowo i ekologicznie. Sponsorami byli m.in. firma Froneri producent lodów z Zielonej Budki, producenta klocków Cobi czy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie. Rozgrzewkę przed każdą serią startów przeprowadzili instruktorzy z Extreme Fitness. Madele dla małych sportowców wręczała m.in. pani wiceprezydent Mielca Adriana Miłoś.

Państwowa Straż Pożarna oraz Policja z Mielca realizowała projekt dla dzieci „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Na trasie pomagali dzieciakom harcerze z mieleckiego Hufca. O bezpieczeństwo zadbała również Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Zaplecze medyczne i pokaz pierwszej pomocy poprowadzi Ratownictwo medyczne Jarosław Marczewski.

Przy organizacji eventu pomagali też: Agencja Reklamowa MCDesign, mieleckie MPGK i Producent agregatów prądotwórczych Firm AKMEL.

Przygotowaliśmy też obszerny fotoreportaż z imprezy. Zapraszamy do oglądania oraz udostępnienia aż 250 zdjęć.

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

Śp. Bogumiła Gajowiec – wspomnienie koleżanki nauczycielki z I LO, z współpracy redakcyjnej i działalności społeczno-kulturalnej

W dniu 4 marca 2021 r. dotarła do mnie smutna wiadomość o śmierci Bogumiły Gajowiec, …