Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Radomyśl wśród najlepszych

Radomyśl wśród najlepszych

Gmina Radomyśl Wielki i burmistrz Józef Rybiński nominowani do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej w kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich.

Dzień Samorządu Terytorialnego (27 maja), czyli święto samorządowców jest okazją do nagrodzenia ich pracy i zaangażowania w rozwój kierowanych przez nich powiatów, miast i gmin. Służy temu organizowana przez Tygodnik regionalny „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie Podkarpacka Nagroda Samorządowa. W tym plebiscycie bierze udział po kilkadziesiąt samorządów w każdej kategorii.

Tegoroczna edycja PNS przebiega pod hasłem „Nasz powiat/nasze miasto/nasza gmina na progu nowej kadencji 2018-2023”. Spośród nadesłanych przez samorządy ankiet Komisja Nominacyjna na posiedzeniu, które odbyło się 14 maja, nominowała po pięć samorządów w każdej kategorii. Ocenie podlegały inwestycje zrealizowane w 2018 roku oraz inwestycje zaplanowane na rok 2019.

W kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich obok Radomyśla Wielkiego reprezentowanego przez burmistrza Józefa Rybińskiego, nominowane zostały: Baranów Sandomierski, Rzeszów, Sieniawa i Stalowa Wola, która ostatecznie zgarnęła nagrodę.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

Sprawdź również

W lipcu odbędzie się 40. Bieg im. Jacka Kozioła w Radomyślu Wielkim (zapisy)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na jeden z najstarszych biegów w tej części Polski organizowany od …