Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Faworyci nie zawodzą

Faworyci nie zawodzą

Za nami czwarta i piąta kolejka Radomyskiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego.

Na prowadzeniu z kompletem punktów plasuje się MakoDrew, który w ostatnich dwóch meczach swoich rywali odprawił z bagażem dwucyfrowej liczby goli. Kolejne miejsca na podium zajmują Manchester i Jamnica Dulcza Wielka z 12 pkt. Czwarta jest Barcelona (9 pkt.). Tabelę zamykają z zerowym dorobkiem punktowym Orły Ruda II.

Wyniki 4. kolejki (22.12)

LKS Hetman Dąbrówka Wisłocka – Sokół Partynia 3:5 (1:3)

strzelcy Hetman: D.Kuzara, G.Łapa, A.Stec

strzelcy Sokół: 4 J.Rusin, W.Rusin

Orły Ruda I – Manchester 3:7 (1:4)

Strzelcy Ruda: A.Zboch, W.Dziekan, K.Chrząstek

strzelcy Manchester: P.Bielik, J.Niedbała, D.Mucha, Ł.Kulpa

Janovia Janowiec – Sokół Pień 2:2 (0:1) – mecz kolejki

Strzelcy Janowiec: S.Mrozowski, R.Pryga

strzelcy Pień: Ł.Gałat, T.Gałat

Atut Podborze- Vermet 1:4 (0:1)

strzelec Atut: D.Kulpa

strzelcy Vermet: 2 M.Dudek, A.Rżany, K.Szydło

Apollo Dulcza Mała – MakoDrew 3:12 (2:4)

strzelcy Apollo: P.Pawełczak, P.Mucha, M.Guła

strzelcy Makodrew: 4 P.Guzik, 3 G.Świąder, 3 M.Szlachetka, 2 W.Dudek

Orły Ruda II – Jamnica Dulcza Wielka 1:5 (1:0)

strzelec Ruda II: K.Grzech

strzelcy Jamnica: 2 K.Giża, 2 P.Waleń, E.Ryba

Wyniki 5. kolejki (29.12)

Janovia Janowiec – LKS Hetman Dąbrówka Wisłocka 4:3 (1:1)  – mecz kolejki

strzelcy Janovia: 2 J.Skowron, A.Mrozowski, G.Starzyk

strzelcy Hetman: 2 A.Stec, W.Noga

Atut Podborze- Barcelona 4:7 (3:2)

strzelcy Atut: 2 P.Dubiel, N.Roczniak, H.Kulpa

strzelcy Barcelona: 2 D.Szydło, 2 K.Adamczak, D.Kozak, D.Chmiel, W.Masłyk

Manchester – Sokół Partynia 7:0 (3:0)

strzelcy Manchester: 4 D.Bielik, 2 P.Bielik, K.Szkutnik

MakoDrew – Vermet 17:2 (10:0)

strzelcy Mako: 8 P.Guzik, 3 D.Giermata, 2 M.Szlachetka, 2 P.Pasieczyński, W.Dudek, S.Kilian

strzelcy Vermet: A.Rżany, P.Grzanka

Orły Ruda II – Manchester 1:5 (0:3)

strzelcy Ruda II: 1 N.Węglarz

strzelcy Manchester: 2 J.Kilian, D.Mucha, K.Szkutnik, K.Dolot

Jamnica Dulcza Wielka – Sokół Pień 5:3 (2:2)

strzelcy Dulcza: 2 K.Giża, M.Wolak, M.Giża, P.Waleń

strzelcy Pień: M.Czepiel, M.Parkosz, F.Idzik

  1. Kolejka 5.01.2019

16.00 MakoDrew – Orły Ruda II

16.45 Vermet – Apollo Dulcza Mała

17.25 Sokół Pień – Atut Podborze

18.05 Manchester – Janovia Janowiec

18.45 Sokół Partynia – Orły Ruda

19.25 Barcelona – LKS Hetman Dąbrówka Wisł.

Pauza – Jamnica Dulcza Wlk.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

VIII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Mieleckiego

odbędzie się w dniu  27 sierpnia 2019 r. o godz. 14.00 w Sali Obrad  Starostwa …