Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Ferie zimowe 2023 Warsztaty entomologiczne dla dzieci

Ferie zimowe 2023 Warsztaty entomologiczne dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna SCK ma sporo propozycji dla dzieci podczas ferii zimowych. Jedną z nich są zajęcia o owadach „nieRobaki czyli wielka granda o owady”, na które MBP zaprasza SCK 18 stycznia w godz. od godz. 10 do 13. Zajęcia entomologiczne poprowadzi Łukasz Szatan, prawdziwy fachowiec – leśnik z Nadleśnictwa Tuszyma. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, jak odróżnić owady od robaków, czym jest pokładełko i przezmianka, po co im paski i kropki i wiele innych, cennych informacji.

Warsztaty, nie po raz pierwszy prowadzone przez leśnika z Nadleśnictwa Tuszyma, zawsze wzbudzają zainteresowanie. Dzieci o wiele łatwiej przyswajają cenne informacje, gdy podaje się je poprzez zabawę, mają kontakt z prawdziwymi owadami, oglądają prezentację. Finał stanowi zawsze grupowa zabawa.

Dzieci w wieku od 7 lat można zapisywać na zajęcie pod nr tel. 17 787 49 13 (zapisy w godzinach pracy Biblioteki przy ul. Kusocińskiego).

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Ikony na I Komunię św., chrzest, ślub, urodziny, imieniny i inne okazje

Włodek Gąsiewski, Krystyna Gargas-Gąsiewska „Bieszczadzkie szlaki ikon – droga do Łopienki” wydanie drugie 2022

Sprawdź również

Są pieniądze na izbę pamięci

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim pozyskał 1,6 mln zł na przebudowę budynku byłej rzeźni w …