Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / FKS Stal Mielec. Konferencja prasowa – bieżące sprawy marketingowe [WIDEO] [FOTO]

FKS Stal Mielec. Konferencja prasowa – bieżące sprawy marketingowe [WIDEO] [FOTO]

W środę, 2 marca odbyła się konferencja prasowa dotycząca bieżących spraw marketingowych. Dyrektor komunikacji i marketingu, Damian Gąsiewski poinformował o istotnych zmianach, które w najbliższym czasie będą dotyczyć naszego klubu. 

Pierwszą z nich jest nowa umowa podpisana na 3 lata z wykonawcą usług cateringowych na terenie stadionu. Ponadto od nowego sezonu będzie możliwość kupienia gadżetów klubowych na terenie stadionu w trakcie spotkań domowych. Nowy wykonawca zapewni też minimum 4 stanowiska cateringowe oraz 3 formy płatności przy każdym z punktów (gotówka, płatność kartą oraz BLIK).

Niedługo rozpocznie się zapowiadany już remont sklepu klubowego. – Jesteśmy na pierwszym etapie przygotowywanie remontu. Nadal kompletujemy naszych partnerów, do tej pory są nimi firma: MEEKO, NIKMET, AGROBAZA, MEGAEL. Do firm wcześniej wymienionych doszły jeszcze Firma Budowlana HARDBUD oraz Instalacje Elektryczne ELDAR. Otrzymaliśmy zgodę na rozpoczęcie prac remontowych przez MOSIR Mielec. Remont zacznie się jeszcze w marcu – powiedział podczas konferencji Damian Gąsiewski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców pracujemy także nad systemem sprzedaży biletów oraz karnetów na internetowej stronie klubu. Taki sposób zakupu będzie możliwy wraz z nowym sezonem.

W ostatnim miesiącu nowym sponsorem naszego klubu została Myjnia SAMOLUB, a nowym partnerem KRS Jaślany oraz instalacje elektryczne ELDAR.

Pozostałe kwestie dotyczące przede wszystkim promowania meczów domowych znajdziecie w naszym materiale wideo. Poniżej zamieszczamy też wizualizację prac remontowych sklepu klubowego.

Inf., fot. i wideo: https://stalmielec.com/konferencja-prasowa-biezace-sprawy-marketingowe-wideo-foto/?fbclid=IwAR0NVkgD1a7lUpBId0tUA1P0fCJXH8m3MqQhziqws-Ohsz1GDVHNAM1IjVY

Sprawdź również

Poseł Kapinos spotkał się z sołtysami

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu był miejscem spotkania dla sołtysów z powiatu mieleckiego, …