Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / FKS Stal Mielec – Legionovia Legionowo 1:3 2014.03.09

FKS Stal Mielec – Legionovia Legionowo 1:3 2014.03.09

Po słabej grze Stal Mielec przegrała pierwszy mecz rundy wiosennej 3:1.

9 marca br. na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się inauguracyjny mecz rundy wiosennej II ligi wschodniej pomiędzy Stalą Mielec i Legionovią Legionowo.  Po przerwie zimowej było to najbardziej  wyczekiwane wydarzenie sportowe w Mielcu. Niestety gra mielczanom od początku spotkania  nie wychodziła, a przed utratą bramki uchronił drużynę dobrze broniący Bogusław Wyparło. Mimo słabszej gry, to kibice Stali Mielec  cieszyli się jako pierwsi. Po jednym z nielicznych ataków piłkarze Stali wywalczyli rzut karny, który na gola zamienił Kamil Radulj. Druga połowa to już popis w wykonaniu przyjezdnych. Piłkarze Legionovi stwarzali sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych, a  trzy z nich wykorzystali. Mecz zakończył się w pełni  zasłużonym zwycięstwem Legionovi 3:1, a Stal musi szukać  punktów  w serii kolejnych meczy, które rozegra przed własną publicznością w marcu.

Teks, wideo, zdjęcia: Damian Gąsiewski