Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / III edycja warsztatów „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA” dobiegła końca

III edycja warsztatów „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA” dobiegła końca

21.12.2017. Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa spotkał się z uczestniczkami III edycji warsztatów „PEWNA SIEBIE BEZPIECZNA”. Panie z rąk Komendanta odebrały pamiątkowe certyfikaty świadczące o ukończeniu kursu.

Wczoraj w Zespole Szkół nr 2 w Mielcu, odbyło się zakończenie III edycji warsztatów „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”. Podobnie jak poprzednia edycja projekt spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem Pań, które licznie wzięły udział w kolejnej odsłonie warsztatów. Podczas spotkań uczestniczki miały okazję zdobyć wiedzę z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Kobiety dowiedziały się jak nie stać się ofiarą przestępstwa, w jaki sposób rozpoznać i zapobiec skutkom zagrożeń oraz nauczyły się jak można obronić się przed napastnikiem.

Wczorajsze spotkanie odbyło się w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Uczestniczki warsztatów obdarowały organizatorów ręcznie robionymi bombkami świątecznymi z napisem „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”.

Warto przypomnieć, że projekt wspierają i finansują Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Prezydent Miasta Mielca.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które wzięły udział w dotychczasowych trzech edycjach warsztatów. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, której rozpoczęcie zaplanowane jest na styczeń 2018 roku.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/82164,III-edycja-warsztatow-quotPEWNA-SIEBIE-BEZPIECZNAquot-dobiegla-konca.html

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …