Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Józef Smaczny z okazji Dnia Kobiet na Forum OPPM

Józef Smaczny z okazji Dnia Kobiet na Forum OPPM

smacznyGrupa kilkunastu Pań reprezentujących różne stowarzyszenia zrzeszone w Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet przez Zarząd Forum OPPM.

Oto moje krótkie przemówienie…

Drogie Panie!

Wraz z wiceprezesem Kazimierzem Szaniawskim witam bardzo serdecznie w imieniu zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego i dziękuję za przyjęcie zaproszenia.
Spotykamy się w dniu szczególnym – 8 marca, który przez wiele powojennych lat w Polsce był obchodzonym uroczyście Dniem Kobiet.

Po decyzji byłej premier Hanny Suchockiej z 1993 roku Dzień Kobiet przestał być centralnie obchodzonym świętem, ale miłe wspomnienia zostały. Podobnie jak i przekonanie, że kobiety od zarania dziejów nieprzerwanie wypełniają niezwykle ważne role społeczne: w rodzinie, życiu zawodowym, w polityce, gospodarce, kulturze i wielu innych dziedzinach.

Z pozycji Forum OPPM, które jest związkiem ponad 40 stowarzyszeń, doceniamy ogromny wkład kobiet w stały rozwój działalności licznych organizacji pozarządowych, dzięki którym zmienia się na lepsze życie wielu mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Dziś chcemy grupie kilkunastu Pań, wnoszących na co dzień duży, osobisty wkład w rozwój swoich stowarzyszeń – zrzeszonych w naszym Forum, wyrazić nasze najwyższe uznanie i podziękowanie.

Chcemy także złożyć obecnym na spotkaniu Paniom,a za Waszym pośrednictwem wszystkim kobietom działającym w stowarzyszeniach, najserdeczniejsze i najlepsze życzenia. Niech Wasza praca na wszystkich polach aktywności będzie dostrzegana i doceniana każdego dnia, a nie tylko 8 marca.

Źródło: https://www.facebook.com/jozef.smaczny?fref=ts

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …