Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kierujący jeepem był pijany i poszukiwany

Kierujący jeepem był pijany i poszukiwany

Policjanci wydziału prewencji zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który jednocześnie był osobą poszukiwaną do odbycia kary w zakładzie karnym. 54-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Na poczet kary więzienia wpłacił grzywnę, nie uniknie jednak konsekwencji za jazdę w stanie nietrzeźwości.

W sobotę, na ulicy Żeromskiego w Mielcu, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego jeepem. Styl jazdy mężczyzny wskazywał na to, że może on być pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli funkcjonariusze zbadali jego trzeźwość. Urządzenie wykazało, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. 54-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa, został wylegitymowany i sprawdzony w policyjnych systemach. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kierujący jeepem został zatrzymany.

Z opresji, kierującego jeepem wyciągnął brat, który zabezpieczył samochód i wpłacił grzywnę, która zwalniała mężczyznę z odbycia kary w zakładzie karnym. Zatrzymany odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

W sprawie kierowania w stanie nietrzeźwości policjanci wszczęli postępowanie, które swój finał znajdzie w sądzie.

Opublikowano 16.03.2021, inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/102743,Kierujacy-jeepem-byl-pijany-i-poszukiwany.html

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …