Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kilka zdjęć i kilka zdań o koncercie Marka Dyjaka

Kilka zdjęć i kilka zdań o koncercie Marka Dyjaka

Najmocniejszy głos polskiej sceny muzycznej, Marek Dyjak, wystąpił wczoraj (17 lipca) przed mielecką publicznością i z pewnością zyskał wielu nowych admiratorów swojego talentu. Ciekawe, czy młodsi odbiorcy zachwycili się tak, jak starsze pokolenie, piosenkami Przemysława Gintrowskiego? Wydaje się to dość prawdopodobne, zwłaszcza że teksty Gintrowskiego – jak podkreślał Marek Dyjak – pasują też jako komentarz do naszych czasów. Niezwykły głos Dyjaka świetnie brzmiał w zestawieniu z akompaniamentem jego utalentowanych muzyków (klawisze, trąbka). Obok piosenek Gintrowskiego ze swojej ostatniej płyty, stanowiących kanwę koncertu, Dyjak zaśpiewał – naznaczając je swoją muzyczną charyzmą – także utwory tak znane, jak „Rebeka”, czy „Ta ostatnia niedziela”.

Świetną oprawą koncertu był – jak zwykle – pałacyk i park Oborskich, piękna pogoda i fantastyczna publiczność, którą artysta komplementował i dedykował jej dodatkowe dwa utwory na bis.

Koncert poprowadziła dyrektor SCK, Joanna Kruszyńska.

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

Mocny „Akord” w Paryżu

Chór Nauczycielski „Akord” ZNP i SCK swój jubileusz 50-lecia podsumował gościnnymi występami dla Polonii francuskiej. …