Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kompaktowy dezynfekator w starostwie

Kompaktowy dezynfekator w starostwie

W holu głównym mieleckiego starostwa stanął kompaktowy dezynfektor. Urządzenie przeznaczone jest dla osób odwiedzających urząd.

W wielu budynkach użyteczności publicznej często zdarza się, że nie ma możliwości zlokalizowana środków dezynfekcyjnych blisko wejścia. Ne ma możliwości postawienia stolika lub przytwierdzenia odpowiednich urządzeń dezynfekujących na ścianach.

Z propozycją rozwiązania tego problemu wystąpiła podmielecka firma Eldrut z Wadowic Górnych.

Funkcjonalny kompaktowy stojak umożliwia zainstalowanie dozownika na płyn dezynfekujący, pudełko z maseczkami, rękawiczkami lub sztyft do zatknięcia rolki ręcznika papierowego. Jest również miejsce na rezerwowy pojemnik z płynem.

Sanisław Lonczak, Starosta Mielecki osobiście przetestował urządzenie tuz po jego zainstalowaniu.

– Myślę, ze to dobre, a przede wszystkim praktyczne rozwiązanie. Zazwyczaj w holach do budynków nie ma zbyt wiele miejsca. W naszym przypadku jest portiernia, tablica ogłoszeniowa oraz schodołaz dla niepełnosprawnych i jeszcze inne elementy. Uważam że to urządzenie, rodzimego producenta na dodatek, sprawdzi się w naszych obiektach – powiedział Starosta.

Dezynfektorjest tak zaprojektowany, by nie zabierać zbyt wiele miejsca w przejściu. Jak zapewniają producenci istnieje możliwość jego dowolnej konfiguracji. Niektóre z elementów mogą być zredukowane, bądź jeszcze bardziej rozbudowane – w zależności od potrzeb zamawiającego.

Marek Patyk

Sprawdź również

W lipcu odbędzie się 40. Bieg im. Jacka Kozioła w Radomyślu Wielkim (zapisy)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na jeden z najstarszych biegów w tej części Polski organizowany od …