Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże

Koncert dla mam

Koncert – popis dziecięcych grup artystycznych – 25 maja, godz. 16, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Organizator – Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 15 zł w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12:00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl.

Koncert – popis dziecięcych grup artystycznych stanowi podsumowanie całorocznej pracy wybranych dziecięcych i młodzieżowych zespołów, które działają w Domu Kultury SCK i jego filii „Kulturnik” na os. Lotników. Przed publicznością wystąpią: Dziecięcy Zespół Tańca „Ziemia Mielecka” (grupa młodsza) z Domu Kultury SCK oraz ognisko baletowe i teatrzyk dziecięcy „Pstryk” z filii Domu Kultury SCK na os. Lotników – „Kulturnik”.

Ognisko baletowe prowadzi Leszek Ossoliński, teatrzyk „Pstryk” – Jadwiga Klaus, a zespół „Ziemia Mielecka” – Alicja Skopińska-Parys.

Koncert ma szczególną dedykację – „Dla mojej najpiękniejszej Mamy”. Nic w tym dziwnego, koncert odbędzie się w przeddzień Dnia Matki.

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Uwaga na niedźwiedzie!

11.06.2024. Myśliwi z Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie, przekazali mieleckiej Policji zdjęcia z fotopułapek, na …