Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / AWP poleca / KONKURS FOTO-ZAGADKA REGIONALNA

KONKURS FOTO-ZAGADKA REGIONALNA

Szanowni Państwo, przedstawiamy znane zdjęcie z regionu mieleckiego. Zapraszamy do rozpoznania, gdzie zostało ono wykonane  i co przedstawia. Jednak w dobie internetu i zdjęć cyfrowych o odpowiedź prosimy wysłać pocztą tradycyjną (ze znaczkiem pocztowym) na własnej foto-pocztówce z okolic miejsca zamieszkania (zdjęciu starym lub współczesnym) o formacie pocztówki lub większym), wykonanym aparatem tradycyjnym lub cyfrowym, na odbitce wykonanej w zakładzie fotograficznym.
Na foto-pocztówce prosimy napisać na odwrocie co ona przedstawia oraz o odpowiedź na pytanie konkursowe. Tak wykonaną foto-pocztówkę prosimy wysłać pocztą z naklejonym znaczkiem na nasz adres. Najciekawsze foto-pocztówki (zdjęcia) chcemy publikować, w związku z tym prosimy również o dopisek „Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia”.
Nagrodą główną w konkursie będzie wylosowana nowa książka autorstwa Włodzimierza Gąsiewskiego z dedykacją/autografem o wartości ok. 30 zł i dla każdego, jako nagroda pocieszenia jedna pocztówka reprint przedwojennego Mielca spośród tych widocznych poniżej. Nagrody na terenie kraju wyślemy zwykłą pocztą na podany na foto-pocztówce adres lub można będzie odebrać je osobiście pod adresem:

antykwariat-galeria-pracownia ikon
39-300 Mielec
ul. Jana III Sobieskiego 1/1
W razie pytań można pisać:

kontakt@promocja.mielec.pl

Uwaga! Nie przyjmujemy odpowiedzi przez internet, a tylko nadesłane Pocztą Polską.

Nagrodę w konkursie z dnia 28 lutego 2019 r.

KONKURS FOTO-ZAGADKA REGIONALNA

Wygrał Michał Krawiec z Mielca nadsyłając odpowiedź: Wieża zamku w Przecławiu lata 70/80 XX w. oraz przesyłając własną fotopocztówkę: „Stary młyn przy ul. Sienkiewicza w Mielcu”

i otrzymał jako nagrodę książkę:

Ukazał się „Szkic historyczny Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Mielcu 1893-2018″ Włodzimierza Gąsiewskiego

Zapraszamy do konkursu!

Sprawdź również

Szczepienie Seniorów przeciwko COVID-19- tylko w przychodniach!

UWAGA! Szpital Specjalistyczny w Mielcu obecnie wciąż szczepi medyków. Seniorzy powinni się zgłaszać do swojej przychodni …