Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Historia i Kultura / Historia i ludzie / KONKURS FOTO-ZAGADKA REGIONALNA

KONKURS FOTO-ZAGADKA REGIONALNA

Szanowni Państwo, powyżej przedstawiamy mało znane zdjęcie z regionu mieleckiego. Zapraszamy do rozpoznania, gdzie zostało ono wykonane, w jakim mniej więcej okresie i co przedstawia. Jednak w dobie internetu i zdjęć cyfrowych o odpowiedź prosimy wysłać pocztą tradycyjną na własnej foto-pocztówce z okolic miejsca zamieszkania (zdjęciu starym lub współczesnym) o formacie pocztówki lub większym), wykonanym aparatem tradycyjnym lub cyfrowym, na odbitce wykonanej w zakładzie fotograficznym.
Na foto-pocztówce prosimy napisać na odwrocie co ona przedstawia oraz o odpowiedź na pytanie konkursowe. Tak wykonaną foto-pocztówkę prosimy wysłać pocztą z naklejonym znaczkiem na nasz adres lub przynieść osobiście. Najciekawsze foto-pocztówki (zdjęcia) chcemy publikować, w związku z tym prosimy również o dopisek „Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia”.
Nagrodą główną w konkursie będzie wylosowana nowa książka autorstwa Włodzimierza Gąsiewskiego z dedykacją/autografem o wartości ok. 30 zł i dla każdego, jako nagroda pocieszenia jedna pocztówka reprint przedwojennego Mielca spośród tych widocznych poniżej. Nagrody na terenie kraju wyślemy pocztą na podany na foto-pocztówce adres lub można będzie odebrać je osobiście pod adresem:

antykwariat-galeria-pracownia ikon
39-300 Mielec
ul. Jana III Sobieskiego 1/1
W razie pytań można dzwonić:
tel. 17 7411527

Uwaga! Nie przyjmujemy odpowiedzi przez internet!

 

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …