Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / KONKURS NA DYREKTORA TEATRU IM. WANDY SIEMASZKOWEJ ZAKOŃCZONY

KONKURS NA DYREKTORA TEATRU IM. WANDY SIEMASZKOWEJ ZAKOŃCZONY

Rzeszów 31.05.2023

Komisja Konkursowa rekomenduje zarządowi województwa podkarpackie kandydaturę Jana Nowary, aby kontynuował misję dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Pierwsze posiedzenie komisji odbyło się 26 kwietnia. Członkowie dokonali wtedy weryfikacji złożonych ofert przez czterech kandydatów. Wśród nich tylko aplikacja Jana Nowary spełniła kryteria konkursu, w związku z czym jego kandydatura została zakwalifikowana do drugiego etapu.

Drugie posiedzenie komisji odbyło się 31 maja z udziałem Jana Nowary, który prezentował swoją koncepcję prowadzenia teatru, odpowiadał również na pytania członków komisji.

Po zapoznaniu się z koncepcją prowadzenia teatru, komisja konkursowa oceniła ją pozytywnie i postanowiła rekomendować zarządowi województwa podkarpackiego powołanie Jana Nowary na dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Zarząd po zapoznaniu się z opinią komisji i planem pracy oraz koncepcją przedłożoną przez Jana Nowarę podejmie decyzję na jednym z najbliższych posiedzeń. Teatr czekają duże inwestycje w tym jego rozbudowa, w związku z tym nowa kadencja będzie też nowym otwarciem w zarządzaniu placówką.

Tomasz Leyko

Rzecznik prasowy UMWP 

Na zdjęciu Jan Nowara, fot. źródło: https://www.teatr-rzeszow.pl/article/dyrektor-teatru-im-wandy-siemaszkowej-jan-nowara?m=10

p r o m o c j a :

„Zdążyć przed Judaszem” duodrama Włodka Gąsiewskiego oparta na faktach autentycznych

Sprawdź również

„Podkarpackie sięga po Największych!” – Życia mała garść… piosenki Krzysztofa Krawczyka

W ostatnich dniach Dom Kultury w Przecławiu wypełnił się niezwykłymi dźwiękami podczas czwartej edycji cyklu …