Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Książki Włodka Gąsiewskiego w Księgarni Dębickich w Mielcu
Na zdjęciu Danuta i Jerzy Dębiccy

Książki Włodka Gąsiewskiego w Księgarni Dębickich w Mielcu

Księgarnia Dębickich w Mielcu słynie m.in. z tego, że sprzedaje książki autorów z Mielca i okolic, a publikacje Włodzimierza Gąsiewskiego w ofercie ciągłej są tam już od ponad 20 lat. W dniu dzisiejszym, tj. 3 października 2019 r. autor osobiście przyniósł kolejne swoje publikacje oraz uzupełnił wyczerpane już tytuły książkowe. I tak na księgarskie półki Dębickich trafiły m.in.: Szkic historyczny Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Mielcu 1893-2018. Mielec listopad 2018; Blizna – od poligonu rakietowego do Parku Historycznego. Mielec czerwiec 2019 i Sceny filmowe i życiowe, czyli dzieciństwo na gapę w kinie „Narew”. Mielec – Pułtusk sierpień 2019. Autor oraz właściciele księgarni Danuta i Paweł Dębiccy serdecznie zapraszają nie tylko Czytelników, gdyż w księgarni poza bogatym obfitującym we współczesne wydawnicze białe kruki księgozbiorem można nabyć wiele innych ciekawych przedmiotów, jak chociażby modele do składania, akcesoria plastyczne czy różnego rodzaju militaria. W czasach dominacji hipermarketów i galerii warto odwiedzać także miejskie, zwykle rodzinne księgarnie, które promują także lokalną twórczość.

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

PS. Autor dziękuje również obecnemu w księgarni i widocznemu na jednym ze zdjęć nestorowi mieleckich księgarzy Panu Jerzemu Dębickiemu za wieloletnie życzliwe wspieranie wszelkich publikacji mieleckich i regionalnych.

Dla przypomnienia Księgarnia Dębickich znajduje się w Mielcu przy ul. Mickiewicza 5, tel. 17 586 42 73

Więcej o najnowszych książkach:

Włodek Gąsiewski, Sceny filmowe i życiowe, czyli dzieciństwo na gapę w kinie „Narew” – nowe wydawnictwo AWP

Włodzimierz Gąsiewski „Blizna – od poligonu rakietowego do Parku Historycznego”

Ukazał się „Szkic historyczny Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Mielcu 1893-2018″ Włodzimierza Gąsiewskiego

 

Sprawdź również

II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim [45 zdjęć]

Za nami II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim. Mimo odwołania tegorocznej edycji Powitania Lata udało …