Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Antykwariat wydawnictwa / Wydawnictwa / Nadwisłocze / Literackie Nadwisłocze – dr Jan Wolski, Rozkoszując się wielopostaciowością (Stefan M. Żarów, Na skraju podróży)

Literackie Nadwisłocze – dr Jan Wolski, Rozkoszując się wielopostaciowością (Stefan M. Żarów, Na skraju podróży)

W kolejnej odsłonie Literackiego Nadwisłocza po raz kolejny prezentujemy recenzję twórczości Stefana Żarowa, mielczanina, członka Związku Literatów Polskich Oddział w Rzeszowie. Jej autorem jest dr Jan Wolski, który dokonuje analizy tomiku „Na skraju podróży”. Wprawdzie tomik i recenzja jest z 2017 r., ale zgodnie z naszymi założeniami publikujemy ją jako ważny przyczynek życia literackiego Podkarpacia.

Jak zwykle zapraszamy kolejnych autorów na nasze łamy.

dr Włodzimierz Gąsiewski

Redaktor Naczelny Literackiego Nadwisłocza

PS. W formie jpg i pdf prezentujemy recenzję, natomiast poniżej w formie pdf całe dotychczas zredagowane Literackie Nadwisłocze.

Bezpłatny pdf: 06-05-2020 literackie nadwisłocze 1-58

Sprawdź również

W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu m.in. wstrzymane zabiegi planowe

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną COVID-19, na oddziałach zabiegowych co najmniej przez najbliższy tydzień …